Kübra 2.Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu, Konusu ve Oyuncuları

Netflix’in gözde yapımlarından biri olan ve başrolünde yetenekli Çağatay Ulusoy’un parladığı, Taylan Biraderler yönetmen koltuğunda oturduğu Kübra dizisinin merakla beklenen ikinci sezonunun duyurusu yapıldı! Yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği, Afşin Kum’un kaleme aldığı aynı adlı romanından beyaz perdeye uyarlanan bu sıra dışı hikayenin ikinci perdesi, izleyicileri bu yılın Haziran ayında yeni bölümlerle buluşturacak.

Kübra 2. Sezon: Bir İnanç Mücadelesinin Öyküsü

İkinci sezonda, Gökhan’ın, Kübra hakkında ortaya çıkan gerçekleri bir inanç sınavı olarak görüp bu yolda nasıl bir mücadele vereceğine şahit olacağız. ‘Semavi’ olmasını sağlayan sarsılmaz inançla aldığı her kararın bir bedeli olduğunun farkında olan Gökhan, yeni sezonda sadece düşmanlarıyla değil, sevdikleri ve hatta kendisiyle bile bir iç savaşın içine girecek. Acaba Gökhan, Semavi olarak adlandırdığı bu yolda inancının gücüyle doğru yolu bulabilecek mi? Kübra, onun bu karanlık yolda aydınlığa kavuşmasına yardımcı olacak mı?

Yönetmen Koltuğunda Kimler Var?

Bu heyecan verici yolculuğu bizlere sunan isimler ise Yağmur Taylan ve Durul Taylan. Senaryosunu Murat Uyurkulak, Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı’nın üstlendiği dizinin yapımcılığını Onur Güvenatam yaparken, Yağmur Taylan ve Durul Taylan aynı zamanda yürütücü yapımcı olarak projeye imza atıyorlar.

Kübra 2. Sezonun Parlayan Yıldızları 🌠

Kübra’nın ikinci sezonunda, Çağatay Ulusoy’a Aslıhan Malbora, Ahsen Eroğlu, Nazan Kesal, Cihan Talay, Aytek Şayan, Meriç Rakalar, Deniz Işın, Onur Ünsal, Mehmet Çağrı Çıtanak ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi başarılı ve yetenekli isimler eşlik ediyor. Her biri kendi alanında usta olan bu oyuncular, dizinin sürükleyici hikayesine derinlik katıyor.

Bunlarada Göz Atın :
Buffy the Vampire Slayer Dizisinin Yeniden Çekim Heyecanı

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Kübra’nın ikinci sezonu, izleyicileri yeniden ekrana kilitleyecek. Haziran ayı geldiğinde, Netflix üzerinden bu sıra dışı hikayenin devamını izlemek için sabırsızlanıyoruz!

Oyuncu Karakter
Çağatay Ulusoy Gökhan (Semavi)
Aslıhan Malbora
Ahsen Eroğlu
Nazan Kesal
Cihan Talay
Aytek Şayan
Meriç Rakalar
Deniz Işın
Onur Ünsal
Mehmet Çağrı Çıtanak
Ahmet Mümtaz Taylan

Hazır mısınız? Kübra’nın ikinci sezonu, sizi alışılmadık bir yolculuğa çıkarmaya geliyor. İnanç, mücadele ve gerçekler arasında geçen bu sıra dışı serüveni kaçırmayın.

You may also like...

Bir yanıt yazın