Amazon’un Yeni Gözdesi: “Zorro” 19 Ocak’ta Ekranlarda!

🎭 Efsane Geri Dönüyor: Maskeli Kahraman Zorro Yeniden Aramızda Yılların özlemi sona eriyor! Ekranların sevilen maskeli kahramanı Zorro, Carlos Portela’nın (Cable Girls’un yaratıcısı) kaleminden doğan 10 bölümlük muhteşem bir diziyle tekrar bizlerle. İşte, 19 Ocak 2024’te Prime Video’da başlayacak bu heyecan verici serinin detayları.

🌟 Yıldızlar Geçidi: Başrollerde Kimler Var? Bu epik serüvende, Miguel Bernardeau (Elite, 1899) ve Renata Notni (La Venganza de las Juanas) başrolleri paylaşıyor. Onlara, Dalia Xiuhcoatl, Emiliano Zurita, Andrés Almeida (Bardo), Cuauhtli Jiménez, Elia Galera (El Cid), Paco Tous (The Paper House), Rodolfo Sancho (Los herederos de la tierra), Cristo Fernández (Ted Lasso), Francisco Reyes (30 Coins), Luis Tosar (Sky High), Ana Layevska ve Cecilia Suárez (The Casa de las Flores) gibi isimler eşlik ediyor.

🎬 Bir Dönemin Hikayesi: 1834 Kaliforniya Konusuna gelecek olursak, herkesin gözü 1834 yılında, Kaliforniya’da. Bu toprakları ele geçirmek isteyen eski sömürgeciler, Rus oligarkları, Fransızlar ve yeni kurulan Amerika Birleşik Devletleri arasında büyük bir mücadele yaşanıyor. Halk, bu mücadelenin en büyük mağduru. Ve işte bu noktada, barışın ve adaletin sembolü genç Diego de la Vega, yani Zorro, devreye giriyor. Yeni bir dönem, yeni bir kahramanı çağırıyor.

🔥 İntikam Ateşi: Diego de la Vega’nın Yolculuğu Miguel Bernardeau, babası Alejandro De La Vega’nın ölümünün ardından İspanya’dan Kaliforniya’ya dönerek Zorro’nun maskesini takıp intikam ateşiyle yanıyor. Karakterin derinliklerine ve intikam yolculuğuna tanık olacağız.

💖 Aşkın Gücü: Lolita Marquez Renata Notni, Zorro’nun gençlik aşkı Lolita Marquez olarak karşımıza çıkıyor. Lolita’nın Zorro’yla olan ilişkisinin derinlikleri ve duygusal bağları, dizinin merkezinde yer alacak.

🎥 Yönetmen Koltuğunda Kim Var? Dizinin yönetici yapımcılığını, Zorro Productions Inc.’in kurucusu ve “The Mask of Zorro” ile “The Legend of Zorro” filmlerinin yapımcısı John Gertz yapıyor. Ekibe, David Martínez, David Cotarelo, Sergio Pizzolante, Ángela Agudo, Andy Kaplan, Jesus Torres-Viera ve Glenda Pacanins gibi isimler de katılıyor.

Bunlarada Göz Atın :
True Detective 4. Sezon 3. Bölüm

✍️ Yaratıcılar ve Sanatçılar Carlos Portela’nın yazdığı ve Javier Quintas (Money Heist), José Luis Alegría (Top Boy) ve Jorge Saavedra (Mr Smith and Mrs Wesson) tarafından yönetilen dizi, Zorro’nun yaklaşık 20 yıl sonra ekranlara muhteşem bir dönüş yapmasını simgeliyor.

Bu büyüleyici seriyi kaçırmayın! 19 Ocak 2024’te Prime Video’da başlayacak olan “Zorro”ya hazır olun! 🎉📺

Tanıtım Fragmanı

You may also like...

4 Responses

 1. Charlena Terrill dedi ki:

  Yeni bir macera arayanlara müjde! Efsanevi maske ve kadife peleriniyle hafızalara kazınan karakter, artık Amazon’un parlayan yıldızı haline geldiZorro, 19 Ocak’ta evlerimizi süsleyecek; adalet için kılıç sallayacak! 🤺 Öyle bir dizi geliyor ki, sere serpe koltuğunuza yayılıp, akışınıza bırakacaksınız kendinizi 🛋️ Zorro’nun heyecan verici dünyasına yolculuk edeceğimiz bu yeni versiyonda, macera ve gizem dolu sahneler sizleri bekliyor. Popcornlarınızı hazırlayın, çünkü bu gösteri kaçırılmaz! 🍿 İster çocukluğunuza nostaljik bir yolculuk yapın, ister yeni nesil Zorro’nun hikayeleriyle ilk defa tanışın; her anının keyfini çıkarın! 🎭

 2. Chet Easterbrook dedi ki:

  Heyecanla beklediğimiz tarih nihayet açıklandı! 🎉 Maskeli süvari hayranları, kılıç kuşanın; çünkü 19 Ocak’ta ekranlarınızı kaplayacak olan yeni Zorro serisi, Amazon’un dikkatle üzerinde çalıştığı bir proje olarak karşımıza çıkıyorAkıcı öyküsü ve nefes kesen aksiyon sahneleriyle 19 yüzyılın Kaliforniya’sına yolculuk edeceğiz. 🎭🤺 Bu klasik hikayenin modern bir dokunuşla yeniden canlandırılmasını sabırsızlıkla bekliyorum. Pelerinlerinizi hazırlayın ve Amazon’da görüşmek üzere! 🖤✨ #ZorroylaMaceraBaşlıyor #EfsaneleşmişMaskeliKahraman

 3. Forrest Delehoy dedi ki:

  Artık efsanevi maskeli kahramanımız Zorro’nun yeni serüvenleriyle karşınızda olacak! 19 Ocak’ta başlayacak olan yeni serisiyle Amazon, hepimizi ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor🎭🗡️ Klasik Zorro’nun modern bir çevirimi olan bu yapım, akıcı öyküsü ve göz alıcı görsel efektleriyle sadece eski hayranlarını değil, yeni nesil izleyicileri de cezbetmeye kararlı 🎬 Yeni karakterler ve beklenmedik dönüşlerle dolu olan bu seriyi izlerken, geçmişle geleceğin muhteşem harmonisini keşfedeceksiniz. 🦸‍♂️ Bende diyorum ki mantar patlamış mısırınızı hazırlayın, bizi heyecan dolu bir macera bekliyor! 🍿✨ Yeni yüzlerle tam gaz devam eden bu maske, bakalım bu kez hangi kötülerin uykularını kaçıracak? 🎩👀

 4. Dahlia Contreros dedi ki:

  Merakla beklenen dizi, yeşilçamın maskeli süvarisinin modern bir yorumuyla karşımıza çıkıyorMaskesini tak ve kılıcını kuşan, çünkü 19 Ocak’ta hepimizi ekrana kilitleyecek bir macera başlıyor! 🎭🗡️ Efsanevi karakter, bu kez teknoloji harikası aletlerle ve modern dünyanın sorunlarına kafa tutarak geliyor Aksiyon severler, romantik hikaye tutkunları ve nostalji rüzgarları arayanlar, tüm hepinize hitap edecek bu diziyi kaçırmamanızı tavsiye ederim. Ekranlarınız hazırsa, kahramanın maske arkasındaki gizemi ortaya çıkarma zamanı! 🕵️‍♂️💥 Yeni bölümler için geri sayım başlasın! 📆🎉

Bir yanıt yazın