The Kollective Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncu Kadrosu

🎬 Gerçek Olaylardan Esinlenen Efsane Bir Hikaye

2019’un Eylül ayında, İtalyan televizyon dünyasının parlayan yıldızları Leonardo Fasoli ve Maddalena Ravagli’nin, gerçek olaylardan esinlenerek kaleme aldıkları “The Kollective” isimli dizi için kolları sıvadıklarını duyurmuştuk. Bu iki yaratıcı zekâ, daha önce “Gomorrah” ve “ZeroZeroZero” gibi başarılı projelere imza atmışlardı. Şimdi ise, Submarine’in yapımcılığını üstlendiği bu yeni dizide yer alacak oyuncular sonunda açıklandı!

🌟 Yıldızlar Geçidi: Oyuncu Kadrosu

“The Kollective” dizisinin parlayan yıldızları, 60 dakikalık altı bölümden oluşan bu sürükleyici seride bizleri bekliyor. İşte o muhteşem kadro:

  • Natascha McElhone (Californication)
  • Celine Buckens (Showtrial)
  • Felix Mayr (Unorthodox)
  • Gregg Sulkin (Marvel’s Runaways)
  • Grégory Montel (Call My Agent)
  • Karel Roden (A Spy Amongst Friends)
  • Cassiopée Mayance (The Clearstream Affair)
  • Martha Canga Antonio (Lupin)
  • Ralph Amoussou (Transatlantic)

Bu etkileyici oyuncu kadrosu, diziye derinlik ve gerçekçilik katıyor.

🔍 Hikayenin Kalbi: Cesur Gazeteciler ve Gerçeğin Peşinde Bir Macera

“The Kollective”, Bellingcat – Truth in a Post-Truth World belgeselinden esinlenerek, Avrupa’nın dört bir yanından, Budapeşte’den Londra’ya uzanan cesur bir gazeteci grubunun hikayesini anlatıyor. Kahire’de bir arkadaşlarının gizemli ölümü üzerine, yolsuzluk ve yalanlarla dolu bir dünyada gerçeği arayan bu genç gazeteciler, hayatlarını tehlikeye atarak, hükümetlerin karanlık işlerini gün yüzüne çıkarıyor.

🌍 Uluslararası Yayın ve Yapımcı Ekip

Dizi, The European Alliance tarafından sipariş edilmiş ve A+E Media Group tarafından dünya çapında dağıtılacak. France Télévisions, Rai Fiction, ZDF ve Hulu gibi önemli yayıncılar 2025’te prömiyeri yapacak bu dizinin arkasında duruyor.

🎥 Yönetmen Koltuğunda Kimler Var?

“The Kollective”in yönetmenliğini, “Fauda” ve “Deutschland 89” gibi başarılı işlere imza atmış Assaf Bernstein ve Randa Chahoud üstleniyor. Yapımcı kadrosunda ise Philip Schulz-Deyle ve Bruno Felix gibi isimler yer alıyor.

Bunlarada Göz Atın :
Barry Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular

Yaratıcı Ekip ve Görsel Büyü

Dizinin görsel zenginliğini sağlayan yaratıcı ekip arasında, Ed Hemming, Robrecht Heyvaert, Lennert Hillige, Alexei Tylevich ve Alison Riva gibi yetenekli isimler bulunuyor. Yapımın estetik ve görsel bütünlüğü, bu ekip tarafından titizlikle şekillendiriliyor.

“The Kollective” ile gerilim, macera ve gerçek olayların sürükleyici birleşimi sizleri bekliyor. Bu dizi, gerçeğin peşindeki cesur yürekleri ve onların unutulmaz hikayelerini ekranlarınıza taşıyacak. Hazır olun, “The Kollective” fırtınası yakında başlıyor! 🌪️

You may also like...

Bir yanıt yazın