Mahsun J Dizisi 4.Bölüm Ne Zaman Yayında? Fragmanı İzle

📅 “Mahsun J.” Serisinin Dördüncü Bölümünün Yayın Tarihi Belli Oldu!

İstanbul’un hızlı ve karmaşık yaşamında bir motokurye olarak hayatını sürdüren Mahsun, borçlarla dolu dünyasından bir çıkış yolu ararken, tesadüfen keşfettiği ve “en büyük” olarak nitelendirdiği yeteneğiyle jigolo olmaya karar verir. Bu yeni yolculuğunda “menajeri”, başarısız reklamcı arkadaşı Leyla olacaktır.

🎬 Serinin Parlayan Yıldızı: Mahsun Karaca

Sosyal medyada “Röportaj Adam” olarak tanınan, milyonlara ulaşan videoları ve “İllegal Hayatlar” filmiyle gişe rekorları kıran Mahsun Karaca, dizide başrol Mahsun karakterine hayat veriyor. Bu sekiz bölümlük seride, kimse hayatından memnun olmayan bir dünyada, para uğruna neler yapılabileceğini sorgulayan modern bir zaman hikâyesi anlatılıyor. Mahsun ve Leyla’nın mutluluğu kovalayan kalabalıklar içinde yaşadıkları sıra dışı ve komik hikâyeleri izleyiciyle buluşuyor.

📺 “Mahsun J.” Dizisinin Dördüncü Bölümü Ne Zaman?

“Gibi” ve “Dünya Bu” dizilerinin başarılı yönetmeni Ömer Sinir yönetimindeki “Mahsun J.”nin merakla beklenen dördüncü bölümü, 09 Şubat 2024 Cuma günü izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Bu bölüm, serinin daha önceki bölümlerinde oluşturulan gizem ve heyecanı daha da artıracağa benziyor.

“Mahsun J” 4. Bölüm Fragmanı

Fragman daha yayınlanmadı, yayınlandığında buraya ekleyeceğim.

Bunlarada Göz Atın :
The Good Doctor 7.Sezonuyla Ekranlara Veda Ediyor

You may also like...

Bir yanıt yazın