Prime Video’nun Yerli Yapımı “Düğüm” 23 Şubat’ta Ekranlarda

🌟 Prime Video’nun Heyecanla Beklenen Yerli Dizisi: “Düğüm”

Prime Video, Türk televizyon tarihinde bir ilke imza atarak, ilk Türk Orijinal dizisi “Düğüm”ü 23 Şubat’ta izleyiciyle buluşturuyor. Sekiz bölümden oluşan bu nefes kesici polisiye drama, ilk üç bölümüyle birlikte lansmana özel olarak Prime Video üyelerinin beğenisine sunulacak. Geriye kalan bölümler ise, heyecanı dorukta tutmak adına haftalık periyotlar halinde yayınlanacak.

Oyuncu Kadrosu: Bir Yıldızlar Topluluğu 🌠

Oyuncu Karakter
Bergüzar Korel Neslihan Turhan, başarılı gazeteci
Caner Cindoruk Nejat, yetenekli komiser
Serkan Altunorak Vural, duygusal akademisyen
İbrahim Selim Program yapımcısı
Ece Dizdar Rakip kanal televizyoncusu
Itır Esen Asistan
Kaan Meriç Sezen Can, Neslihan’ın oğlu

Düğüm’ün Hikayesi: Gerilim Dolu Bir Yolculuk 🕵️‍♂️

“Düğüm”, hayatını hem kariyeri hem de annelik sorumlulukları arasında dengelemeye çalışan başarılı gazeteci Neslihan Turhan’ın dramatik hikayesine odaklanıyor. Bergüzar Korel’in hayat verdiği Neslihan karakteri, hırslı ve idealist bir haberci olarak karşımıza çıkıyor. Eşi Vural rolünde Serkan Altunorak, duygusal ve kırılgan bir akademisyeni canlandırırken, Caner Cindoruk ise cinayet büroda görevli, işinde başarılı ve güvenilir bir komiser Nejat olarak izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Neslihan Turhan’ın Dünyası: Bir Anne, Bir Gazeteci, Bir Savaşçı 💪

Neslihan Turhan; güven, doğruluk ve kariyerini ön planda tutan bir televizyoncu. Yüksek reytingli “Tek Gerçek” programını sunarken, kayıp ve cinayet dosyaları üzerine odaklanan Neslihan, kariyerinde zirveye oynuyor. Ancak oğlu Can’ın bir partide yaşanan trajik bir olaya karışmasıyla hayatı tam bir karmaşaya dönüşüyor. Bu, onun hem annelik hem de gazetecilik ilkelerini sorgulamasına neden olacak bir döneme çekiyor.

Bunlarada Göz Atın :
NCIS: Sydney 1.Sezon 7.Bölüm Fragmanı

“Düğüm”: Sadece Prime Video’da! 🎬

İlk Türk Orijinal dizisi “Düğüm”, sadece sekiz bölümle sınırlı kalmayacak bir macera vaat ediyor. Prime Video’da yer alacak bu heyecan verici serüven, polisiye drama ve gerilim tutkunlarını ekran başına kilitleyecek. Hazır mısınız? “Düğüm”, 23 Şubat’ta başlıyor! 🌟

Düğüm Dizisi Posteri

düğüm dizi poster

düğüm dizi poster

You may also like...

Bir yanıt yazın