BLUTV Prens Dizisi 2.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Tarih Belli Oldu!!

Bu yaz, tarih severler ve komedi düşkünleri için bir araya gelen, izleyenleri geçmişe komik bir yolculuğa çıkaran “Prens” dizisinin ikinci sezonunun müjdesi verildi. 9 Nisan’da izleyiciyle buluşmaya hazırlanan bu benzersiz yapım, BluTV’nin en sevilen içerikleri arasında yerini sağlamlaştıracak gibi görünüyor.

🏰 Kahkahalarla Dolu Bir Tarih Yolculuğu: Prens

Bir zamanlar adından bile bahsedilmeyen, kimsenin hatırlamak istemediği hayali Bongomia ülkesinin, tahtı hiçbir zaman istememiş ama taht oyunlarının içine doğmuş “Prens”i, izleyicileri eğlence dolu bir maceraya davet ediyor. MGX Studio ve MGX Film işbirliği ile Müşvik Guluzade’nin yapımcılığını üstlendiği, Bülent İşbilen’in yönetmen koltuğunda oturduğu ve Giray Altınok ile Kerem Özdoğan’ın kaleme aldığı bu eser, tarih ve komedinin kusursuz birleşimi.

Sanal prodüksiyonun sınırlarını zorlayan teknolojisiyle Türkiye’de bir ilk olan bu dizi, oyuncu kadrosuyla da göz dolduruyor. İşte, kalpleri fethedecek o muhteşem kadro:

Oyuncu Rolü
Giray Altınok Prens
Ceyda Düvenci
Derya Pınar Ak
Çağdaş Onur Öztürk
Canberk Gültekin

🎭 Unutulmaz Bir Karakter: Prens

Kimsenin takdir etmediği, herkesin göz ardı ettiği fakat bizleri güldürmek için geri dönen bu “Prens”, izleyicilere tarih dizilerine dair farklı bir perspektif sunuyor. Kendine has karakteri ile “Prens”, entrikalar, ihanetler ve tutkularla dolu bir dünyada, taht yolculuğunda bizlere eşlik edecek.

🌍 Teknoloji Harikası Bir Yapım

“Virtual Production” teknolojisiyle çekilen ve dünya çapında bu kadar yoğun kullanılan nadir projelerden biri olan “Prens”, izleyicilere zamanda yolculuk yapma fırsatı sunarken, sanal mekanlar sayesinde yönetmen ve oyunculara eşsiz bir sinematik deneyim yaşatıyor.

Bunlarada Göz Atın :
2024 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu!

16 Haziran’da tüm bölümleriyle BluTV’de izleyiciyle buluşacak olan “Prens”, komedi ve tarih tutkunlarını ekran başına kilitleyecek. Bu eşsiz maceraya hazır olun, çünkü “Prens” geliyor ve güldürmeye kararlı!

2.Sezon 9 Nisan’de BLUTV’de.

Prens 2.Sezon Tanıtım Fragmanı

You may also like...

Bir yanıt yazın