The Shift (Dag & nat) Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular

Kuzey rüzgarlarının estiği Danimarka’dan, Amerika’nın serin akşamlarına, Avustralya’nın sıcak sahillerine uzanan bir medikal drama rüzgarı: “The Shift” veya anavatanında bilinen adıyla “Dag & nat”. 29 Mayıs 2022’de izleyiciyle buluşan bu etkileyici yapım, TV 2, MHz Choice ve SBS gibi prestijli kanalların ekranlarını süslemekte.

İlk sezonu altı bölümle sınırlı olan The Shift, yeni doğum ve çocuk hastanesinin fedakar doktorlarını, onların karmaşık hayatlarını ve ilgi odağı olan hastalarını mercek altına alıyor. Ella liderliğindeki ekip, personel eksikliğine rağmen, annelere, yeni doğanlara ve onların yakınlarına en üst düzeyde bakım sağlamak için adeta bir günlük savaş veriyor. İşin getirdiği baskı ve zorluklar, onları sık sık kişisel sınırlarının ötesine itiyor.

Ella’nın meslektaşı, evli çocuk doktoru Jerry‘ye olan hisleri, zaten karmaşık olan iş ve özel hayat dengesine ek bir boyut getiriyor.

Başrollerde Sofie Gråbøl (Forbrydelsen ünüyle) gibi isimlerin yanı sıra, Pål Sverre Hagen, Afshin Firouzi, Marijana Janković, Sara Hjort Ditlevsen, Charlotte Munck, Patrick A. Hansen, Birthe Neumann, Mette Agnete Horn, Mattias Nordkvist gibi yetenekli oyuncular yer almakta.

Heyecan verici haber ise The Shift‘in ikinci sezon onayını aldığı ve 2024’te izleyiciyle buluşacak olması. İkinci sezon, ilk sezonun bitiminden iki yıl sonrasını ele alacak ve daha çok çocuk bölümüne odaklanacak. Ella karakterini canlandıran Gråbøl, konuk oyuncu olarak geri dönecek. Yeni sezon, yine altı bölüm sürecek, izleyicileri yine duygu dolu anlara şahitlik etmeye davet ediyor.

🌈 Oyuncu Kadrosu

Oyuncu Karakter
Sofie Gråbøl Ella
Pål Sverre Hagen Jerry
Afshin Firouzi
Marijana Janković
Sara Hjort Ditlevsen
Charlotte Munck
Patrick A. Hansen
Birthe Neumann
Mette Agnete Horn
Mattias Nordkvist
Bunlarada Göz Atın :
Amazon'un Yeni Gözdesi: "Zorro" 19 Ocak'ta Ekranlarda!

“The Shift”, medikal drama alanında sınırları zorlayan, karakter derinlikleri ve hikaye akışıyla dikkat çeken bir yapım. Her bölümünde, insan ruhunun direncini ve mesleki tutkunun gücünü vurgulayan bu seri, izleyicileri hem duygusal bir yolculuğa çıkarıyor hem de sağlık çalışanlarının karşılaştığı zorluklara ışık tutuyor. Yeni sezonun merakla beklenmesi şaşırtıcı değil.

The Shift (Dag & nat) Tanıtım Fragmanı

You may also like...

Bir yanıt yazın