NCIS: Sydney 1.Sezon 8.Bölüm Fragmanı

NCIS: Sydney 1.Sezon 8.Bölüm Fragmanı

NCIS: Sydney’in ilk sezonunun merakla beklenen final bölümü “Blonde Ambition”, gerilim dolu anlarıyla ekranlarınıza geliyor. 1. Sezon 8. Bölüm Tanıtımı – JD (Todd Lasance) hayatının en zorlu göreviyle karşı karşıya: Oğlu, uluslararası bir suikastçı tarafından kaçırılıyor! Fidye olarak, NCIS’in gözaltında tuttuğu aranan bir suçlu isteniyor. Ekip, oğlunu tehlikeli bir suçluyu serbest bırakmadan kurtarmak için zamanla yarışıyor.

Bu heyecan dolu sezon finali, CBS Orijinal serisi NCIS: SYDNEY’in ilk sezonunu unutulmaz kılacak. Macera, entrika ve aksiyon dolu anlar sizleri bekliyor. 23 Ocak Salı günü CBS’de ve Paramount+’ta (Paramount+ SHOWTIME aboneleri için canlı ve talep üzerine, Paramount+ Essential aboneleri için ise bölüm yayınlandıktan bir gün sonra talep üzerine) sizlerle buluşacak.

NCIS: Sydney’in “Blonde Ambition” bölümünü kaçırmayın! Sezonun bu final bölümünde, ekip üyelerinin kararları ve olayların gidişatı sizi ekran başına kilitleyecek. Bu heyecan verici hikaye, NCIS: Sydney hayranlarını ve gerilim severleri memnun edecek şekilde tasarlandı.

NCIS: Sydney 1.Sezon 8.Bölüm Fragmanı

Google Amca : NCIS: Sydney 1.Sezon 8.Bölüm

Bunlarada Göz Atın :
"The Terminal List: Dark Wolf" Dizisi: Gerilimin Yeni Adı Belli Oldu

You may also like...

Bir yanıt yazın