Julianne Moore ve Nicholas Galitzine Yıldızlı “Mary & George” Tanıtımı Yayında!

2024’ün beklenen dönem draması, Julianne Moore ve Nicholas Galitzine’in başrollerini paylaştığı “Mary & George”, izleyiciyi Kral I. James ve Buckingham Dükü George Villiers arasındaki etkileyici ilişkiyi konu alan tarihi bir serüvene davet ediyor.

“Mary & George”, sadece bir dönem draması değil; aynı zamanda, sarayın karanlık koridorlarında güç, ihanet ve tutkunun dansını anlatan bir psikodrama. 7 bölümlük bu mini seri, D.C. Moore’un yaratıcı vizyonu ve Benjamin Woolley’in “The King’s Assassin” adlı eserinden uyarlanarak ekranlara taşınıyor.

Mary and George

Mary and George

Bir Anne ve Oğlunun İktidar Oyunları

Julianne Moore, güç ve zenginlik peşinde koşan acımasız Buckingham Kontesi Mary Villiers rolünde; Nicholas Galitzine ise onun yakışıklı ve karizmatik oğlu George’u canlandırıyor. Bu ikilinin amacı, Kral I. James’in gözüne girerek, George’u onun en güçlü ve etkili danışmanı yapmaktır. Ancak bu yolculuk, entrika ve tehlikelerle doludur.

Yıldızlar Geçidi ve Üstün Yapım Kalitesi

Tony Curran’ın Kral I. James olarak sergilediği performans, dizinin dramatik yapısını güçlendirirken; Mark O’Halloran, Laurie Davidson, Trine Dyrholm gibi isimlerin de aralarında bulunduğu geniş oyuncu kadrosu, tarihi figürleri yeniden hayata geçiriyor.

Dizinin yapımcılığını Sky Studios ve Liza Marshall’ın Hera Pictures üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Oliver Hermanus, Alex Winckler ve Florian Cossen gibi isimler var. İlk haberlere göre Sky ve AMC’de yayınlanması beklenen dizi, son gelen bilgilere göre Amerika’da Starz’da izleyiciyle buluşacak.

Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Aşağıda, “Mary & George” dizisinde yer alan başlıca oyuncular ve canlandırdıkları karakterlerin bir özeti bulunmaktadır:

Oyuncu Karakter
Julianne Moore Buckingham Kontesi Mary Villiers
Nicholas Galitzine George Villiers
Tony Curran Kral I. James
Mark O’Halloran Sir Francis Bacon
Laurie Davidson Robert Carr
Trine Dyrholm Kraliçe Anne
Tom Victor John Villers
Amelia Gething Frances Coke
Sean Gilder Sir Thomas Compton
Jacob McCarthy Christopher “Kit” Villers
Alice Grant Susan Villers/Susan Feilding
Niamh Algar Sandie
Nicola Walker Elizabeth Hatton
Samuel Blenkin Kral I. Charles
Mirren Mack Katherine Villiers
Rina Mahoney Laura Ashcattle
Adrian Rawlins Sir Edward Coke
Simon Russell Beale Sir George Villiers
Bunlarada Göz Atın :
"Killer Soup" Netflix Hindistan'ın Yeni Gözdesi: Sıra Dışı Bir Kara Komedi

“Mary & George”, izleyicilere tarihin tozlu sayfalarından sıyrılarak gelen, entrika ve ihtiras dolu bir serüven vaat ediyor. 2024 yılında ekranlara gelecek olan bu dizi, tarih ve drama severlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir yapım olacak.

Tanıtım Fragmanı

You may also like...

Bir yanıt yazın