Guy Ritchie’nin “The Gentlemen”ı Netflix’te Sahne Alıyor

Guy Ritchie’nin yaratıcı dehasının ardındaki güç, 2019’un hit aksiyon, komedi ve suç filmi “The Gentlemen”ın yıldızlarla dolu kadrosu; Matthew McConaughey, Charlie Hunnam, Michelle Dockery, Jeremy Strong, Colin Farrell ve Hugh Grant gibi isimlerle göz kamaştırmıştı. 2020 Ekim’inde, bu filmi temel alan bir dizi projesinin haberini ilk kez duyduk. 2021 Mart’ında ise Netflix’in diziyi yayınlama konusunda görüşmeler yürüttüğüne dair bilgiler aldık. Ve nihayet, dizinin Netflix’te yer alacağı ve kimlerin oyuncu kadrosunda olacağı duyuruldu.

Oyuncu Kadrosu ve Karakterler

  • Theo James, dizinin merkezinde yer alacak ve karmakarışık yeraltı siyasetine dalacak 8 bölüm boyunca izleyicileri büyüleyecek.

Oyuncuların performansları ve karakter analizleri:

Oyuncu Karakter
Theo James Eddie Halstead, aristokrat bir ailenin mirasçısı ve Avrupa’nın en büyük esrar imparatorluğunun yeni lideri
Kaya Scodelario Dizinin sırlarla dolu karakteri
Daniel Ings Eddie’nin güvenilir müttefiki
Joely Richardson Eddie’nin aristokrat annesi
Giancarlo Esposito Yeraltı dünyasının kurnaz figürü
Peter Serafinowicz Eddie’nin komik yardımcısı
Vinnie Jones Eddie’nin sert mizaçlı koruması

Filmde, Matthew McConaughey’nin canlandırdığı Mickey Pearson, İngiliz aristokrasisinin mülklerinde gizlenen devasa bir esrar işini yöneten Amerikalı bir karakterdi. Mickey’nin Londra’daki marihuana imparatorluğunu satıp, huzurlu bir emeklilik hayal ederken, bölgeyi ele geçirmek isteyen suçluların hedefi olmuştu.

Dizide ise, Theo James, babasının aile varlığını miras aldıktan sonra Mickey Pearson’a ait esrar imparatorluğunun yeni lideri olan Eddie Halstead’ı canlandırıyor. Eddie, İngiliz suç dünyasında hakimiyet kurmak ve operasyonun kontrolünü ele geçirmek için mücadele ediyor.

Yeni Maceralar, Yeni Yüzler

Netflix, “The Gentlemen” dizisinin, filmle aynı evrende geçtiğini ancak tamamen yeni karakterlerle bezendiğini belirtiyor. İngiltere’de başlayan çekimler, bu benzersiz hikayenin yeni sayfalarını aralamak için 7 Kasım’da start aldı.

Bunlarada Göz Atın :
Jack Ryan Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular

Guy Ritchie, yaratıcı ve yardımcı yazar olarak projenin başında yer alıyor. Aynı zamanda dizinin ilk iki bölümünü yönetecek olan Ritchie’ye, Matthew Read gibi deneyimli isimler eşlik ediyor. Yapım ekibinde, Miramax TV’den Marc Helwig, Will Gould ve Moonage Pictures’tan Frith Tiplady gibi önemli figürler yer alıyor. Hugh Warren ise “Gangs of London”dan tanıdığımız başarılı bir yapımcı.

“The Gentlemen” dizisi, Ritchie’nin olağanüstü anlatımı ve unutulmaz karakterleri ile Netflix’te izleyicileri yine adrenalin dolu bir yolculuğa çıkaracak. Bu yeni serüven, hem filmi sevenler için hem de yeni izleyiciler için kaçırılmayacak bir deneyim vaat ediyor.

You may also like...

Bir yanıt yazın