Apples Never Fall Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları

Peacock’un merakla beklenen mini dizisi “Apples Never Fall”, 13 Mart’ta göz kamaştırmaya hazırlanıyor. Liane Moriarty’nin büyük ilgi gören romanından esinlenen bu dizi, Big Little Lies ve Nine Perfect Strangers‘ın yazarının benzersiz kalemini bir kez daha ekranlara taşıyor.

🌟 Dizi Hakkında Merak Edilenler:

“Apples Never Fall”, tüm bölümleriyle 14 Mart’ta Peacock’ta izleyici karşısına çıkıyor. Yıldızlarla dolu kadrosuyla dikkat çeken dizide, Annette Bening (Nyad), Sam Neill (Jurassic Park), Alison Brie (GLOW), Jake Lacy (A Friend of the Family, The White Lotus), Conor Merrigan Turner, Essie Randles ve Georgia Flood (Nautilus, Wentworth) gibi isimler başrolleri paylaşıyor.

🎭 Yetenekli Oyuncu Kadrosu:

Oyuncu Rolde
Alison Brie Amy Delaney
Jake Lacy Troy Delaney
Conor Merrigan Turner Logan Delaney
Essie Randles Brooke Delaney
Katrina Lenk
Timm Sharp
Nate Mann
Paula Andrea Placido Gina
Pooja Shah
Quentin Plair

Delaney ailesi, topluluklarının temel taşları arasındadır. Yetişkin dört çocuğun ebeveynleri olan Joy (Bening) ve Stan (Neill), çevrelerindeki herkesin gıptayla baktığı bir çifttir. Tenis kortlarında rakipsiz olan ikili, hayatın bu döneminde büyük bir değişim yaşar. Peki, bu değişim onları nereye götürecek?

🌪️ Hikayenin Merkezindeki Gizem:

Bir gece, Savannah (Flood) adında bir yabancı, Delaney ailesinin kapısını çalar ve hikaye burada bir dönüş yapar. Savannah’nın gelişiyle, aile dinamikleri alt üst olur ve Joy’un kayboluşuyla gizem daha da derinleşir. Aile bireyleri, bu sırlar labirentinde yollarını bulmaya çalışırken, izleyici de soluk soluğa bu macerayı takip ediyor.

💡 Yaratıcı Beyinler ve Yönetmen Koltuğu:

Melanie Marnich’in kaleme aldığı bu sürükleyici dizi, Liane Moriarty’nin aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Yönetici yapımcılar arasında David Heyman, Gregory Jacobs ve Liane Moriarty gibi isimler bulunuyor. Dizinin yönetmenliğini ise Chris Sweeney ve Dawn Shadforth üstleniyor.

Bunlarada Göz Atın :
Pretty Little Liars Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular

“Apples Never Fall”, sırlarla dolu bir ailenin hikayesini, nefes kesen bir anlatımla izleyicilere sunuyor. Bu benzersiz serüven, 14 Mart’ta sadece Peacock’ta sizleri bekliyor. Bu dizi, 2024’ün kaçırılmaması gereken yapımlarından biri olarak şimdiden dikkat çekiyor.

Apples Never Fall Dizi Tanıtım Fragmanı

You may also like...

Bir yanıt yazın