The CW’den Heyecan Verici Yeni Dizi: Sherlock & Daughter

The CW, televizyon dünyasına yepyeni bir soluk getirecek, David Thewlis’ın (bilinen Fargo serisiyle tanıdığımız) parmak ısırtan oyunculuğunu sergileyeceği, orijinal senaryoya sahip dram türündeki Sherlock & Daughter için yeşil ışık yaktı.

Bu nefes kesici seri, dünyaca ünlü dedektif Sherlock Holmes’un, David Thewlis’ın muhteşem performansıyla hayat buluyor, ve bizleri alışılagelmişin dışında, adrenalin dolu bir maceraya sürüklüyor. Sherlock, bu defa gizemli bir vakayı çözmek için en yakın arkadaşlarının hayatlarını tehlikeye atmadan, kendi konfor alanının dışına adım atmak zorunda kalıyor. Hikaye, Amerikalı Amelia ile tanışmasıyla bir dönüm noktasına ulaşıyor; Amelia, annesinin gizemli cinayeti sonrasında, Sherlock’un uzun zamandır kayıp babası olabileceğini öğrenir. Bu sıra dışı ikili, birbirinden farklı geçmişlere ve tutumlara sahip olsalar da, bir küresel komployu aydınlatmak, annesinin cinayetini çözmek ve Amelia’nın gerçekten Sherlock’un kızı olup olmadığını ortaya çıkarmak için güçlerini birleştirir.

Amelia karakterine hayat verecek olan Blu Hunt (The Originals, Another Life serileri ile tanıdığımız yetenekli oyuncu), serideki dinamikleri daha da ilginç hale getirecek. Dougray Scott (Batwoman serisinden hatırladığımız usta oyuncu), Holmes’un amansız düşmanı Moriarty olarak karşımıza çıkacak ve hikayeye derinlik katacak.

Brendan Foley (Cold Courage serisinin beyni), bu etkileyici dizinin yaratıcısı, yazarı ve yönetici yapımcısı olarak karşımıza çıkıyor. James Duff (Major Crimes serisinden tanıdığımız deneyimli isim) ise yürütücü ve yönetici yapımcı olarak projeye katkıda bulunuyor. Escapade Media işbirliği ile Karine Martin, Chris Philip, Peter Gerwe, Dominic Barlow ve Ivan Dunleavy gibi isimler de yönetici yapımcı olarak bu heyecan verici projede yer alıyor. Sherlock & Daughter, Starlings Television Distribution, Albion Television ve StoryFirst’in muhteşem işbirliğiyle hayata geçirilen bir yapım olacak.

Bu dizi, sıradanlıktan uzak, kurgusu ve karakterleriyle izleyiciyi ekran başına kilitleyecek, türünün en iyi örneklerinden biri olmaya aday. Sherlock Holmes ve kızı Amelia’nın, karşı konulamaz maceralarını ve sırları aydınlatma yolculuklarını kaçırmayın.

Bunlarada Göz Atın :
Magarsus Dizisinin Perde Arkası: Konusu, Çekim Yeri ve Anlamı

You may also like...

Bir yanıt yazın