Legacies Dizi Tanıtımı

Legacies Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları

The CW kanalının unutulmaz dizileri The Vampire Diaries ve The Originals‘ı izleyenler için büyük bir sürpriz var! L. J. Smith’in büyüleyici kitap serisinden ilham alan ve yaratıcı dehalar Kevin Williamson ve Julie Plec tarafından hayata geçirilen bu dizi, büyülü bir dünyanın kapılarını aralıyor: Legacies.

Legacies Yeni Bir Serüven

The Vampire Diaries‘in sekiz sezonluk büyülü dünyası 2017’de sona erdi ve ardından The Originals da beş sezon boyunca büyülü hikayesini tamamladı. Ancak, bu vedaların ardından yeni bir macera başlamadan önce beklemeniz gerekmeyecek. “Legacies”, Ekim ayında başladı ve ilk sezonunda izleyicilere tam 16 bölüm boyunca büyülü ve gizemli bir yolculuk sunacak.

Legacies Ana Karakterler ve Hikayesi

Dizi, hikayesini Mystic Falls kasabasında sürdürüyor, aynı yerde geçen The Vampire Diaries‘den aşina olduğumuz mekanlarda. The Vampire Diaries‘de gördüğümüz gibi, Caroline Forbes ve Alaric Saltzman‘ın açtığı “Salvatore Boarding School” adlı yatılı okul bu hikayenin merkezinde yer alıyor. Ve işte “Legacies”‘in hikayesi, bu okul etrafında şekilleniyor.

  • Okulun müdürü olan Alaric (Matt Davis), Caroline’ın okula yeni yeteneklere sahip öğrencileri kazandırmak için yaptığı çalışmalara devam ediyor.
  • Klaus Mikaelson ve Hayley Marshall‘ın kızı olan Hope Mikaelson okulun öğrencilerinden biri. Karmaşık bir aile geçmişiyle, vampir, kurt adam ve cadılığı içinde barındıran özel bir türe sahip. Danielle Rose Russell‘ın canlandırdığı karakter, The Originals‘ın son sezonunda da rol aldı.

Caroline‘ın taşıyıcı annelik yaptığı Alaric ve Jo‘nun ikizleri Josie (Kaylee Bryant) ve Lizzie (Jenny Boyd) Saltzman da okulun öğrencileri. Annelerinin soyunun etkisiyle cadı özelliklerine sahip olan bu iki kardeşi, The Vampire Diaries‘de çocuk halleriyle görmüştük.

  • M.G. Greasley ve Penelope Park (Quincy Fouse ve Lulu Antariksa): M.G., okuldaki vampir topluluğunun önde gelen üyelerinden biri ve Hope ile ikizlerle iyi arkadaş. Penelope, Lizzie‘nin eski sevgilisi ve bir cadıdır.
  • Landon Kirby ve Rafael Waithe (Aria Shahghasemi ve Peyton Alex Smith): Bu iki karakter okulun öğrencileri değil, ama dizinin hikayesiyle gizemli bir şekilde bağlantılılar. Rafael, kurt adam lanetinin tetiklenmesiyle okula katılırken, Landon farklı bir tür olduğunu göstermeye başlar.
legacies oyuncular

legacies oyuncular

Gizemler ve Macera

Bu ikili okuldaki hayatlarına girdikten sonra Mystic Falls kasabasında tuhaf olaylar başlar ve özellikle okulu hedef alır. Alaric liderliğindeki öğrenciler, bu gizemi çözmeye ve aniden ortaya çıkan canavarlardan kimseye zarar gelmeden kurtulmaya çalışır.

Bunlarada Göz Atın :
Star Trek: Discovery Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular

Notlar

Legacies, şimdiye kadar yayınlanan ilk sezonunun bir kısmında The Vampire Diaries ve The Originals dizilerinden tanıdık bazı karakterlere yer verdi. Örneğin, The Vampire Diaries‘de kasabanın şerifi olarak tanıdığımız Matt Donovan (Zach Roerig) şimdiye kadar iki bölümde görüldü.

Legacies, belki önceki iki dizi kadar büyük bir çıkış yapmamış olabilir, ama asıl amaçları farklı bir şey sunmak ve bu büyülü dünyayı yeni bir şekilde keşfetmek. Dolayısıyla, Legacies‘in büyüleyici dünyasına adım atın ve bu büyülü serüvene katılın. İyi seyirler!

Legacies Tanıtım Fragmanı

Diziyi Google ile arayın..

You may also like...

Bir yanıt yazın