Becoming Karl Lagerfeld’in Dönüşümü: 7 Haziran’da Disney+’ta

Disney+’tan Heyecanla Beklenen Yapım: “Karl Lagerfeld’in Dönüşümü”

Disney+, bugün Fransa’nın Canneseries Festivali’nde yaptığı basın açıklamasıyla moda dünyasının kalbinde bir yolculuğa çıkartacak olan “Karl Lagerfeld’in Dönüşümü” adlı orijinal drama dizisinin 7 Haziran’da seyirciyle buluşacağını duyurdu. Gaumont ve Jour Premier iş birliğiyle hayata geçirilen altı bölümlük bu dizide, moda ikonu Karl Lagerfeld’in parlak kariyerine odaklanılıyor.

Yıldızlar Geçidi: Dizinin Oyuncu Kadrosu

Daniel Brühl, bu eserde geçmişin moda devi Lagerfeld’i canlandırıyor. “All Quiet on the Western Front” ve “Captain America: Civil War” gibi yapımlarla tanınan Brühl, Lagerfeld’in eşsiz dünyasını ekranlara taşıyor. Théodore Pellerin, Arnaud Valois, Alex Lutz, Agnès Jaoui ve Julia Faure gibi isimlerle desteklenen oyuncu kadrosu, moda ve sanat dünyasının renkli karakterlerini hayat veriyor.

Moda Dünyasının İmparatoru: Lagerfeld

Almanya doğumlu Lagerfeld, beyaz saçları, siyah güneş gözlükleri ve özgün stil ile moda dünyasında unutulmaz bir iz bıraktı. Chanel ve Fendi gibi dev markaların kreatif direktörlüğünü yaparak moda dünyasına yön verdi.

Paris’ten Monaco’ya Bir Moda Hikayesi

“Dizi, 1972 yılında genç bir tasarımcı olarak Lagerfeld’in kariyerinin başlangıcına, Jacques de Bascher ile tutkulu aşkına ve Yves Saint Laurent ile rekabetine odaklanıyor. 70’lerin Paris, Monaco ve Roma’sında geçen hikaye, Lagerfeld’in moda imparatoru olma yolculuğunu gözler önüne seriyor.”

Moda ve Kültür İkonları Bir Arada

Jeanne Damas, Paloma Picasso, Claire Laffut gibi isimlerin yanı sıra efsanevi aktris Marlene Dietrich ve Andy Warhol gibi kültür ikonları da dizide yer alıyor, dönemin moda ve kültür atmosferini zenginleştiriyor.

Kreatif Zekaların Buluşması

Dizi, “Kaiser Karl: The Life of Karl Lagerfeld” adlı eserden esinlenerek Isaure Pisani-Ferry, Jennifer Have ve Raphaëlle Bacqué tarafından yaratıldı. Yönetmen koltuğunda Jérôme Salle ve Audrey Estrougo gibi yetenekli isimler oturuyor.

Bunlarada Göz Atın :
Luther Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular

Sanatsal Detaylar ve Görsel Şölen

Kostüm tasarımından set tasarımına, müziklerden görüntü yönetmenliğine kadar her detayıyla 70’lerin göz alıcı atmosferini yeniden yaratan “Karl Lagerfeld’in Dönüşümü”, moda ve drama severleri ekran başına kilitleyecek. Disney+, bu benzersiz yapımı 7 Haziran’da izleyicilerin beğenisine sunuyor.

Becoming Karl Lagerfeld Tanıtım Fragmanı

You may also like...

Bir yanıt yazın