Apple TV+’da Heyecan Dorukta: “Hijack” İkinci Sezon Onayı Aldı

🎬 Apple TV+ Yıldızı Idris Elba’nın Parlayan Başarısı: Hijack İkinci Sezona Hazır!

Apple’ın dijital yayın platformu Apple TV+, sinema ve televizyon dünyasının parlayan yıldızı Idris Elba’nın (“Luther”) hem başrolde hem de yönetici yapımcı koltuğunda oturduğu, soluksuz izlenen gerilim dizisi “Hijack” için merakla beklenen ikinci sezon onayını verdi. Bu, gerilim tutkunları için kaçırılmayacak bir haber!

🎥 George Kay ve Jim Field Smith’in Ustalık Eseri

George Kay (“Lupin,” “Criminal”) ve Jim Field Smith (“Criminal,” “Litvinenko”) tarafından hayata geçirilen bu başyapıt, ilk sezonunu 2023 yılının sıcak yaz aylarında, Temmuz ve Ağustos’ta bizlerle buluşturmuştu.

Gerçek Zamanlı Bir Gerilim Yolculuğu

Hijack, ilk sezonunda neredeyse gerçek zamanlı bir anlatım ile kaçırılan bir uçağın Londra’ya doğru 7 saat süren tehlikeli yolculuğunu ekrana taşımıştı. Idris Elba, iş dünyasında başarılı bir müzakereci olan ve yolcuların hayatlarını kurtarmak için her türlü zekasını ve becerisini seferber etmesi gereken Sam Nelson karakterine hayat vermişti.

🌟 Parlak Oyuncu Kadrosu

Dizinin yıldızlarla dolu kadrosunda Archie Panjabi, Christine Adams (“Black Lightning”), Max Beesley (“Mad Dogs,” “Jamestown”), Eve Myles (“Torchwood,” “We Hunt Together”), Neil Maskell (“Litvinenko”), Jasper Britton, Harry Michell (“Devils,” “The Capture”), Aimée Kelly (“This England”), Mohamed Elsandel ve Ben Miles (“The Crown,” “The Capture”) gibi isimler yer alıyor.

💫 Eleştirmenler ve Hayranlardan Tam Not

Hijack, ilk gösteriminden itibaren Apple TV+’ın en gözde yapımlarından biri oldu. Rotten Tomatoes üzerinde eleştirmenlerden %88, hayranlardan ise %50’lik bir beğeni oranı elde etti ve Nielsen Streaming Originals En İyi 10 dizi listesinde yerini aldı.

🗣️ Idris Elba’dan Heyecan Verici Açıklamalar

Elba, “İlk sezondan sonra izleyicilerin gösterdiği yoğun ilgi ve tepki beni çok şaşırttı. Sam Nelson karakteri için yeni ve gizemli bir serüven bizi bekliyor. Söz veriyorum, heyecanın dozu yine yüksek olacak!” şeklinde konuştu.

Bunlarada Göz Atın :
Gibi 5.Sezon Fragmanı Yayınlandı | İzleyin

🎬 Yönetici Yapımcılar ve Baş Yönetmen Belli Oldu

“Hijack”in ikinci sezonu, 60Forty Films’ten Jamie Laurenson, Hakan Kousetta, Tom Nash ve Idiotlamp Productions’tan Kay ile Field Smith tarafından yönetici yapımcılık görevi üstlenilecek. Ayrıca, Field Smith dizinin baş yönetmen koltuğunda oturacak.

You may also like...

Bir yanıt yazın